Telefony alarmowe

S.O.S - tel. 112
Policja - tel. 997
Pogotowie - tel. 999
Straż Pożarna - tel. 998
Straż Miejska - tel. 986
Gazownia - tel. 992

segr smieci

Licznik wejść

Dzisiaj:171
W tygodniu:651
W miesiącu:4710
Ogólnie:517430

nowe-wc582ac59bciwe-logo-no-tlo-pol-na-pol1

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Prądnik Biały Wschód oferuje Państwu wynajem Sali:

  • na organizację szkoleń kursów i innych o podobnym charakterze,
  • w celu zorganizowania uroczystości takich jak: urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, uroczystości jubileuszowe oraz inne uroczystości rodzinne i nie tylko.

Sala znajduje się w budynku Spółdzielni przy ul. Grażyny 3, okolice Placu Imbramowskiego, co gwarantuje komfort komunikacyjny z całym Krakowem.

Nasza Sala może pomieścić ok. 50 osób. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz ogrzewane. Do dyspozycji oddajemy aneks kuchenny w którym znajduje się lodówka z zamrażlanikiem, płyta grzewcza wraz z piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa, czajniki oraz zastawa stołowa jak również szatnie, toalety oraz parking.

Koszt wynajmu ustalany jest dla każdego Zainteresowanego indywidualnie. W ustalonej cenie zawarte są koszty: ogrzewania, poboru wody oraz koszty sprzątania. Dodatkowo wynajmujący ponosi opłatę związaną z zużyciem energii elektrycznej.

Podania o wynajem należy składać w Sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Prądnik Biały Wschód” w Krakowie, ul. Grażyny 3, 31 – 217 Kraków.

Podanie powinno zawierać następujące informacje:

1) nazwę wnoszącego,

2) dane teleadresowe wraz z telefonem kontaktowym,

3) datę i czas wynajmu (w godzinach, dniach),

4) cel wynajmu,

5) wskazanie osoby odpowiedzialnej za wynajem.

Termin i warunki wynajmu winny być uzgodnione z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem oraz zawarte w podpisanej umowie.

Zapraszamy do współpracy !!!

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zapisywanie ciasteczek. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek, prosimy o wyłączenie ciasteczek w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.